Oferty specjalne

dots

Oferty specjalne kierujemy do wybranych środowisk z którymi łączy nas wieloletnia i specjalistyczna współpraca. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty specjalnej Klient uzyskuje dodatkowe korzyści:

Oferty specjalne - dla pośredników nieruchomości

dots

Od 2001 roku oferujemy specjalne warunki obowiązkowego ubezpieczenia OC pośrednika w obrocie nieruchomościami.

We współpracy z Bielsko-Częstochowsko-Katowickim Stowarzyszeniem Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Małopolskim SPON i Dolnośląskim SPON ubezpieczamy ok. 1000 pośredników i biur pośrednictwa nieruchomości.

Osoby i biura zainteresowane ofertą OC prosimy o kontakt z p. Anną Szymczyk, tel. 32 299 90 80 (wew. 111), e-mail anna.szymczyk@bonusubezpieczenia.pl.

Równolegle realizujemy bardzo atrakcyjny program grupowego ubezpieczenia na życie adresowany do pośredników, ich pracowników i współpracowników.

Osoby i biura zainteresowane ofertą ubezpieczenia grupowego na życie prosimy o kontakt z p. Klaudią Maligłówka, tel. 32 299 90 80 (wew. 110), e-mail klaudia.maliglowka@bonusubezpieczenia.pl.

Oferty specjalne - dla służby zdrowia

dots

Od 2000 roku realizujemy kompleksową obsługę służby zdrowia. Zakres oferty obejmuje:

Dla Szpitali publicznych oferujemy obsługę realizowaną w trybie zamówienia publicznego.

Osoby zainteresowane ubezpieczeniem prosimy o kontakt z p. Tomaszem Sodo: tel. 501 470 779,
e-mail: tomasz.sodo@bonusubezpieczenia.pl.

Oferty specjalne - dla oświaty

dots

Od 1998 roku realizujemy z powodzeniem program ubezpieczeniowy Bezpieczna Szkoła.

W ramach programu oferujemy preferencyjne stawki w zakresie ubezpieczenia studentów, uczniów i przedszkolaków od następstw nieszczęśliwych wypadków wraz z ubezpieczeniami towarzyszącymi, OC nauczyciela i Szkoły, ubezpieczenia mienia Szkoły i innych ubezpieczeń.

Szeroki zakres i atrakcyjne warunki sprawiły że z naszej oferty skorzystało już kilkadziesiąt placówek oświatowych z terenu województwa śląskiego.

Osoby zainteresowane ubezpieczeniem prosimy o kontakt z p. Mariuszem Cierpioł, tel. 605 604 086,
e-mail mariusz.cierpiol@bonusubezpieczenia.pl.